פוליש לאוטו

פוליש רכב

כאשר משתמשים בו נכון, יכול לסייע בהעלמת שריטות קלות ומערבולות על פני השטח. ליטוש מכוניות שוחק ומנגב את הצבע מעל פני השטח, ולכן מומלץ שיהיה לכם שעווה לרכב בכדי לספק הגנה נוספת. צבע לרכב מחזיק מעמד יותר משעווה ברכב ומציע הגנה טובה יותר, אך לא ברק כה רב.

מומחים ממליצים לא ללטש מכוניות חדשות ולהשתמש בשעווה איכותית. לקים לחיתוך הם נקודת התחלה פופולרית עבור רוב הפרטים. ישנם ליטושים אגרסיביים יותר, ובחלק מעבודות הצבע לרכב אין צורך לסובב את הצבע המסומן.
למידע נוסף על פוליש לרכב ופוליש לאוטו ניתן לבקר באתר deko-israel.co.il

ניתן למרוח את הלקה על ידי בד מיקרופייבר ולנגב את הרכב במכונה לפני תהליך הפוליש

כרית המוליך היא כמו ספוג, היא סופגת כל פיסת פולנית שניתנת לחיתוך במהלך העבודה. שיטה זו אורכת זמן מה, אך יתרון אחד לעומת שימוש במכונה הוא שאתה יכול ללטש שטח קטן יותר מכפי שמכונה לא יכולה.

הספוג מלטש את מכוניתך על ידי ביטול בעיות צבע, הסרת שריטות, הבהרת צבע מט או דהוי, הסרת סימני מערבולת, חמצון וזיהומים אחרים, ומשאיר את הצבע חלק, נקי ומבריק. בעוד ששעווה עוזרת לכה לזרוח, היא גם מגנה עליו מפני ליטוש.

עבדו בקטעים קטנים. מריחת  הצבע בתנועות מעגליות קבועות, בעזרת מטלית מיקרופייבר נקייה כדי להבריק את הלק ולהעניק לו גימור מבריק.

ישנם סוגים רבים של משטחי ליטוש למכונות ליטוש ותרכובות ליטוש. התקן משטח ליטוש חדש עם התקן מסתובב – מורח כמות הגונה של ליטוש על שטח קטן של המכונית. בעת ליטוש המכונית, המכשירנע לאט ולא דורס את כל השטחים הרגישים.

Autopolitur

מכין את משטח המכונית שלך לשעווה ואיטום ומסיר שריטות בשמשה הקדמית, מסיר לכלוך מהמשטח ויוצר ציפוי כרום. פוליש מביא את הברק של המכונית לעומק שאתה צריך. שעווה – כדי להגן ולהעצים.

שמור על מכוניותיך בכושר מעולה עם הבחירות הטובות ביותר עבור פוליש אוטומטי.

הסרת חומרי הגנה מפני לכה עלולים לפגוע בתהליך

איפשור הסרה הדרגתית של החומר השקוף יכול לגרום לנזק מבלי לפגוע במעיל הבסיס הבסיסי. ליטוש הוא תהליך הסרת שאריות כתמים על ידי חומרי ליטוש להסרת דברים כמו סימני מערבולת וערפל פני השטח.

פוליש

הוא אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך האוטומטי מכיוון שיש לו השפעה כה גדולה על מראה הרכב. רוב סרני הזיגוג והזגגות אינם מסירים פגמים כמו כתמי מים, מערבולות ושריטות, אך לליטוש תפקיד קריטי בהפיכת צבע זוהר לרכב. ליטוש חורג מהוספת דגשים לצבעי עבודות כמו פגושים כרום.

כאשר מלטשים ומייבשים מכונית, מטרת הליטוש היא להסיר פגמים כך שלמכונית יהיה שכבת צבע שקופה שיכולה לגרום לצבע להיראות מט.

שריטות במשטח

חמצון וכל מספר של נזקי צבע אחרים על פני הרכב מסולקים או מתוקנים כחלק מהתהליך. כדי להבטיח שלא יתקיים נזק, מוחל חומר הגנה לכה. לאחר ציפוי שקוף רענן, יש לכם (ובעלי מכוניות רבים) מפרט מקצועי לרכב אשר מורח על הרכב חומר הגנה מפני משטח או ציפוי קרמי לאחר תיקון הצבע ותיקונו.

זה מתנהג כמו נייר זכוכית, מסיר שכבות משטח ומסיר שריטות. חומרים מורכבים הם נוזלים שמורחים במכונה לאחר ליטוש או ליטוש. תרכובות הן סוג הפוליש השוחק ביותר ומשמשות לעבודה הקשה ביותר.
למידע נוסף על פוליש לאוטו נא לבדוק כאן: deko-israel.co.il

רוב האנשים מכירים את היסודות של שטיפת מכוניות

צמיחה ופירוט. אך אם תרצו גימור ללא דופי, תרצו להעמיק בעולם ציור המכוניות. מכונות ליטוש ידיים עם ראשי סיבוב ממונעים מפיצות ומבריקות את משטח המכונית, מסירות שכבות צבע מיקרוסקופיות ומחזירות את המכונית למשטח חלק.

שקע את עצמך בטיפים הטובים ביותר להברקת רכב וקרא הלאה

כדי ללמוד כיצד ללטש את המכונית בצורה הטובה ביותר וכיצד להתכונן להצלחה. בעוד שעווה וליטוש לרכב אינם אותו מוצר ויש נטייה להשתמש בשניהם לאורך זמן, אך לליטוש יתרונות משלו לצביעת המכוניות שלכם. אתה יכול לשלם למישהו שיבריק את המכונית שלך, לעבוד עליה בשבילך או להכין אותה בעצמך.

תהליך הליטוש נועד לחמם את הצבע, ולכן חשוב לא להקדיש יותר מדי זמן במקום אחד, אחרת הצבע יטגן. בואו נלמד אתכם כיצד ללטש מכונית לפני העלייה והירידה, כך שתוכלו להסתובב נקי בתוך זמן קצר.

כל הדברים האלה גורמים לגימור שלך להראות פחות מושלם ולא ניתן להימנע מהם אם אתה רוצה לנהוג ברכב שלך. לכל סוג של פגם יש סוג אחר של משטח ליטוש שתוכלו להשתמש בו עם פוליש הפעולה הכפול שלכם.

לנזקים בינוניים עד חמורים (שריטות

מערבולות קשות וליקויים חמורים אחרים), השתמש באורנג 'אור חיתוך כפרי אגם CCS Foam Pad Wolfgang Total Swirl Remover 3.0 והתאם את מהירותך ל 5 או 6. כשמדובר בערבול רגיל , חמצון קל עד בינוני, תחריט מים ושריטות קלות, השתמש בהגדרות מהירות 3 או 5 לליטוש לבן (Lake Country C CS Foam ציפוי Wolfgang Finishing Glaze 30). אם אין לך נזק גדול אך עדיין רוצה לשפר את הברק ולהעניק לחומר המגן שלך משטח נקי ויפה, עליך להשתמש בוולפגנג ליטוש משפר ליטוש ירוק (גימור) במהירות של 1 או 3.

 

למידע מורחב בנושא של פוליש לאוטו וליטוש מקצועי לרכב כדאי לבקר באתר deko-israel.com