משלוחים מהירים מעיר לעיר מעכשיו לעכשיו עם חברה מקצועית

מחקר חדש של אוניברסיטת ווסטמינסטר על אופני מטען חשמלי בלונדון מצא כי הם מועברים ב -60% מהר יותר מהטנדרים המקובלים ופולטים 90% פחות פליטות מאשר טנדרים המונעים בדיזל. חוקרים סקרו נתוני GPS מצי של 55 אופני מטען חשמליים שהופעלו על ידי חברת Pedal Me Freight, שירות מבוסס לונדון, במחקר.

ניו יורק השיקה תוכנית טייסי אופני מטען לחצי שנה בסוף שנת 2019 והתקדמה לראשונה בהפחתת פליטות, הובלה וזירוז משלוח מנות. משרד התחבורה בעיר שוקל כעת להפוך את התוכנית לקבועה.

חברת ספנות פופולרית נוספת בארה"ב היא הכנסת רכבי משלוח חשמליים. זו בעיה של פליטות, אבל רוכסנים אומרים שהפתרון הוא לשים רכבים מעל בני אדם.

יצרנים אחרים לזרוק גם הם קופצים על המגמה ומפתחים פתרונות חדשים כדי להתמודד עם אתגרי האספקה. כבעל מסעדה, אתה יכול להתאים אישית את התפריט וההכנה שלך כדי לקחת בחשבון את המשלוח, ולחפש עיצובים חדשים וחדשניים למשלוח.

אם אתה משתמש בשירות משלוחים של צד שלישי

עליך להיות מודע לכך שהמשלוח שלך יישמר בחנות שלך עד שהוא ייאסף על ידי נהג. בהתאם לסוג המזון שאתה מספק, יתכן שתצטרך להשאיר אותו ליד הדלפק, אך מצפה שיהיה לך טוב. הקילומטר האחרון של המשלוח שלך הוא בידי האדם שמעביר את האוכל ללקוח שלך.

יש כל כך הרבה בחירות שעליך לעשות, וכל אחת מהן נושאת סיכונים שצריך לצמצם. קצת טיפול וזמן יכולים לחסוך הרבה כאבי ראש וכאבי בטן. בואו לקפוץ ישר ולחקור כמה מהסיכונים הגדולים ביותר למשלוח מזון.

לקביעת מסלול ההובלה הטוב ביותר יש מכשולים משלה, אך עליך לבצע את המחקר שלך לפני שאתה פותח את דלתותיך לעולם. כאשר אתם מחפשים שירות, גורמים חשובים כמו עלויות משלוח, מעקב ואחריות משלוח נכנסים לתמונה.

חשוב היטב כדי למצוא את פתרון המשלוח הבינלאומי הטוב ביותר לעסק שלך. נהל את אפשרויות המשלוח שלך כדי לרצות את הלקוחות שלך תוך שמירה על עלויות. דע איזו משלוח בינלאומי הוא הטוב ביותר עבורך ועבור לקוחותיך.

בערים הגדולות תמצא חברות משלוחים ושליחויות מקומיות המספקות ללקוחותיך מחברות הובלה גדולות במחירים תחרותיים

תסתכל מעבר למובילים הגדולים 3 ותמצא עולם של דרכים לספק משלוחים באותו היום, משלוחים למחרת ומשלוח בזמן קצר וחסכוני של פריטים גדולים.

עם הציוד הנכון, שירות השליחים שלך יכול להתייעל ולחסוך לך כאבי גב מנשיאת קופסאות מסביב. סוג הציוד הדרוש לך תלוי בחלקו בסוג הפריטים שאתה אוסף ומסר ללקוחות שלך. בין אם אתם מספקים חבילות או קופסאות, עגלת יד פשוטה היא הכרחית.

הקמת העסק שלך לעולם אינה קלה

אך אנו מקווים להראות לך כיצד להתחיל בצורה חלקה על ידי קבלת החלטות חכמות והימנעות מטעויות נפוצות. כדי להתחיל את שירות השליחים שלך, אתה צריך מקור תחבורה אמין כדי לספק חבילות. שליחים במשרה מלאה בוחרים במשאיות משא כסוג של שירות משלוחים מכיוון שהם מספקים שטח מטען גדול להובלת הפריטים שאתה מעביר ללקוחות.

השימוש בשירותי משלוחים במסחר האלקטרוני התפוצץ עקב מגיפת הקורונה. Need it Now התחיל כשליח מקומי בניו יורק באמצעות אופנוענים ורכבות הרים כדי להביא תנועה מהירה לאזור Tri-State ממנהטן.

למידע מורחב על משלוחים מהירים מעיר לעיר מעכשיו לעכשיו עם חברה מקצועית וkeyword-marcom.co.il באפשרותך לבקר באתר keyword-marcom.co.il