משחקי שטח

החלל הוא שטח עצום ופתוח, וגברים רבים היו רוצים להאמין שיש שם מינים זרים איתם הם יכולים ליצור קשר. משחקי חלל מאפשרים לנו לחקור עולמות אחרים, להילחם בחייזרים ולהילחם בקרבות כוכבים עצומים. ישנם משחקי שטח למחשב האישי הבאים עם דוגמאות טובות עבורך אם אתה רוצה לחקור עולמות מוזרים חדשים, לפתות חייזרים או להפוך לצייד ראשים גלקטי נורא.

כיום

אנו יכולים להימלט מכדור הארץ בגחמה, והמשחקים הטובים ביותר משחקים בחלל החיצון ולקחת אותך אל הלא נודע מבלי לצאת מהחדר שלך. המרחב האינסופי תומך בז'אנרים של משחקים, וברשימת משחקי החלל הטובים ביותר תמצאו משחקי RPG, משחקי הרפתקאות, אסטרטגיות מסורתיות, קרבות חלל והדמיות. אנחנו אוהבים את המשחקים האלה, אבל מצאנו את ההרפתקאות הבין -גלקטיות הטובות קצת קשה מכיוון שיש כל כך הרבה לבחירה, אז ריכזנו רשימה של 20 משחקי החלל הטובים ביותר שאתה יכול לשחק במחשב האישי שלך.

ממשחקי Steam נהדרים כמו תכנית החלל של קרבל ועד משחקים בחינם כמו EVE Online ותופעות שטח מרעישות

יש הכל. אנו סוגרים עם משחקי ה- Xbox One האהובים עלינו מרחבי העולם. עבור בין מחשב לקונסולה ותגורר בגלקסיה אחרת לגמרי של משחקי החלל הטובים ביותר.

Mass Effect 2

הוא חלק מאופרת החלל של מלחמת הכוכבים, חלק מפרק מסע בין כוכבים המבריק ואחד ממשחקי המדע הבדיוני הטובים ביותר שיש במחשב האישי. עם ריבוי משימות בסגנון אימפריה, קרבות כלבים, משימות ליווי, התקפות על ספינות הון והסיפור שאחריו, זה בהחלט אחד המשחקים הטובים ביותר של מלחמת הכוכבים שלוקאסארץ פרסמה אי פעם. היקום העולמי הרחוק מפגיש את משחק המשחק 4X המורכב קוד: משחקי Force Matrix ואת כל ה- DLC שלו בחבילה אחת והוא משחק האסטרטגיה של שנת 2014 2014.

אם המשחק הראשון

הוא לא התיק שלך, או אם זה מרגיש מיושן לאחר צפייה בסיכומי עלילה רבים מדי ביוטיוב, קפוץ היישר אל Mass Effect 2. עבור אנשים שרק רוצים לדעת מה הם עושים, לאן הם הולכים ומה הכי חשוב, הסדרה Mass Effect היא אפשרות טובה יותר מכל משחק אחר שיש. ל- MOO I ו- II אין כל כך הרבה הייפ לגבי חלליות, אבל ההרפתקה המפתה של החלל המפתה מחוץ לכדור הארץ הוא אחד ממשחקי התפקידים הטובים ביותר של מדע בדיוני שסביר שתשחקו.

פותח על ידי אולפני Petroglyph

המגובה על ידי ותיק מווסטווד באסטרטגיה בזמן אמת, זהו אחד ממשחקי מלחמת הכוכבים הטובים ביותר במחשב האישי. כאחד המשחקים הנוכלים היחידים ברשימה זו, Light FTL יוצר גלקסיה חדשה עם כל משחק כאשר אתה וצוותך נלחמים להישאר בחיים בגלקסיה מחוספסת ובלתי פוסקת. למרות שרוב המשחק הוא בחינם, יהיה עליך להשקיע הרבה יותר מ -100 שעות במשחק לפני שתתפתה להוציא כסף.

על פני השטח EVE Online

הוא משחק על בניית רקטות מגוחכות וירי של גברים ירוקים זעירים לחלל וצפייה בו מתפרק בזמן שאתה מצחקק. אתה עף ספינות חלל חיות, חיות ונושמות, ואם זה לא מייצר חומר משחק טוב בחלל, אנחנו לא יודעים מה זה עושה. לימוד המשחק הוא קשה, אבל אם אתה בעולמות EVE, בהצלחה ביציאה.

תוכלו למצוא שפע של משחקים היברידיים-משחקי תפקידים

משחקי אסטרטגיה, משחקי נוכלים ועוד-ברשימה זו של 20 משחקי החלל הטובים ביותר לשחק במחשב האישי שלכם. רובם כרוכים במרוץ ביקום על ספינה שנוחתת, כפי שאומר התיאור שלה, על פני כוכב לכת חדש ומתחילה לעצמה חיים חדשים. יש כאן מקבילות, לא מעט ל- BioWare עצמה, שהטרילוגיה של Mass Effect היא סדרת חקר קלאסית, ולכוכב הכוכבים, שנודע בסוף שנות השמונים כאחד ממשחקי חקר החלל הראשונים וכיום ידוע כי אין לו שום דבר טוב יותר בזה לְהִתְיַחֵס. קרבות החלל עוצבו בהשראת חומר המלחמה של מלחמת העולם השנייה, ואילו סדרת ה- X-Wing קיבלה השראה ממשחקי לחימה ממלחמת העולם השנייה.
עבור פרטים מורחבים בנושא של לייזר טאג עליך לבדוק כאן: lzrtag.co.il

החוויה בעבודת יד מתאימה לחקירות מתגמלות יותר (משחקי מחשבה כגון Mass Effect ו- Subnautica)

המשחק האחרון ברשימה זו, חיצוני הפרוע, מתייחס מעט אחרת לחקר החלל. הוא מזכיר משחקים כמו הסיפור שלה ואוברה דין באופן שבו אתה מרכיב פאזל על ידי גילוי פרטים קטנים, לכאורה, המפרקים ומחבר אותם.

מלא נפש ומלא סודות

עולמות חיצוניים הוא משחק חלל פנטסטי לשנת 2019 שיהיה פינוק בין אם תטרפו אותו בפגישה אחת או אם תתנו כל לולאה של 20 דקות לנגוס ביס טרי. סטלריס הוא משחק אסטרטגיה מרתק, הכולל בניית אימפריה בחלל וריסוק כל אויב הנמצא בטווח הראייה. סטלריס מסווג כמשחק אסטרטגיה נהדר ומוביל את הציוויליזציה של תושבי החלל לעתיד האפשרי.

סטלריס הוא מועדף הבית שמביא את המורכבות וההיקף של משחק אסטרטגיה 4X ל- Xbox One. המשחק אינו באותו קנה מידה כמו No Mans Sky, אבל זה לא אומר שהוא קטן בהרבה. לבסוף, יש לנו את Spaceplan, משחק סרק מעניין שמכניס אתכם לשליטה בחללית הבלתי טעונה.

אחד המשחקים הישנים הטובים ביותר נראה כאילו הוא קיים כל כך הרבה זמן, עד שזיכרונותינו מוכתמים מהנוסטלגיה בשל ספינותיו המפורטות והרקע המרחבי הענק.