מוזיקה לאירועים

התשלום שאתה משלם תלוי בגודל האירוע ובמוסיקה שתבחר. שני הארגונים במפגש זה הם מתכנני האירועים המורשים לרישיון המוזיקה, BMI, המורשה לרישיון השירים והחברה שמשלמת תמלוגים לאמנים.

ישנן דרכים רבות להשיג מוזיקה לאירועים שתוכל לנגן באירוע. כאשר אתה מנגן מוזיקה שהוקלטה באירוע שלך, יש לך גישה לשירים שכבר הוקלטו.

המוזיקה הנכונה יכולה להפוך אירוע בלתי נשכח לחוויה עוצמתית אם תשכור מוזיקה שתמלא את הרצפה או תנגן ברקע. אנשים נוטים לזכור אירועים יותר עבור המוסיקה מאשר כל אלמנט אחר, ולכן כדאי שתתכנן את האירועים שלך בהתאם.

במאמר זה נדבר בהרחבה על מוזיקה לאירועים

אנו מסבירים מה עליך לעשות כדי להשתמש במוזיקה ביעילות באירועים וירטואליים, קונגרסים וישיבות. למד מדוע אתה זקוק לאסטרטגיה מוזיקלית מתחשבת לאירועי חברה וכיצד לבצע בחירות מוזיקליות המשפרות את הקצב ואת מצב הרוח של אירוע, החל מהפסקת הקפה ועד מסיבת הסיום.

ניתן להשתמש במוזיקה לאירועים

פגישות וכנסים כדי ליצור מצב רוח, להניע ולרגש את הקהל. בחירת מוזיקת אירועים יכולה ליצור חוויה דינאמית ולהפוך את עבודתך כמתכנן לניהול יותר. מוזיקה לאירועים באירוע שלכם אינה חייבת לשמש כבידור; זה יכול להקים את הבמה, ליצור אווירה ואווירה, להפגיש אנשים ולעודד אותם להשתתף.

לפני אירוע חברה, וודא שיש לך את הרישיון הנכון לנגן מוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים. לאירועים עסקיים יש לרוב דרישות רישוי מחמירות יותר למוסיקה מאשר אירועים חברתיים. הכירו את דרישות הרישוי למוסיקה שתנגנו באירועי חברה.

מוזיקה לאירועים למעשה

כספק מוזיקה חיה, אתה יכול לשכור את אותו תקליטן לאירועים מסוגים שונים. שחקנים שיודעים לארגן אירועים מיוחדים לעמותות, לעמותות ולעסקים יודעים שהם צריכים להשמיע מוזיקה משלהם כדי שיוכלו להוסיף הכל לתמהיל שקשור לריבה. בין אם האירוע שלכם מיועד לחברה עם עובדים בשטח שלכם ובין אם לאו, הוא צריך להיות מכוסה ברישיון שמיכה עסקית שנתית (BMI) המכונה רישיון שימוש רב שימושי לעסקים (ASCAP) או BMI SESAC (המכונה גם ASCAP BMI Music רשיון עסקי ).

בין אם האירוע המיוחד שלך

הוא חתונה, יום נישואין, מסיבת יום הולדת, נשף בדימוס או כל אירוע חשוב אחר, תגלה שמוסיקה חיה יכולה להחיות כל אירוע ביום ובלילה. עם מגוון רחב של סגנונות מוזיקה, מוזיקאים מוסמכים ומנוסים שיודעים להפוך מסיבה להצלחה מתמחים בחתונות, מסיבות, מסיבות ואירועי חברה ולהתאים אישית את הסטים שלהם כך שיתאימו ללילה שלכם. תקליטן מארח שיחמם את הקהל לאחר הופעת הלהקה הוא דרך מצוינת לספק את כל הצרכים עם מגוון מוסיקה מעשרות שנים ספציפיות.

מוזיקה חיה מתאימה בדיוק לאירוע שלך אם הקהל שלך נהנה מאלתור, אינטראקציה עם הלהקה ושיר כיסוי מוזר מדי פעם. אם אתה רוצה להעלות את מצב הרוח ולהתריע בפני משתתפי האירוע שלך, עליך לשקול שימוש במוזיקה תוססת ומרגשת.

לא תמצא שיר ברמה של ביונסה

אבל תגלה מוזיקה שמתאימה לאירוע שלך. המוזיקה הנכונה לאירוע שלך היא אמנות גבוהה וחשוב שתתקן אותה. יש לנו את רשימת ההשמעה המושלמת בשבילכם, בין אם אתם מחפשים מוסיקה דרמטית לספירה לאחור להשקת מוצר או מוזיקה רומנטית חלומית ליום האהבה. נושאים יכולים לשמש גם לאירועי חברה. בחירת המוזיקה שלך קובעת גם איזה סוג פרסים אתה נותן.

בתכנון אירועים

מוזיקה נדחקת לרוב לרקע על ידי חברות. שכרו להקה לאירוע ערב, קבוצת מוזיקה קטנה לארוחת צהריים, נגינה והקלטת מוזיקה לטיולים או האירו את הרקע לסדנת מוזיקה. אל תשכח איזה סוג מוזיקה אתה בוחר לאירוע שלך, ועליך לחשוב על התקציב והאקוסטיקה של המקום שלך.

מוזיקה לאירועים – כמוזיקת רקע

מוזיקת רקע יכולה לעזור לאנשים להירגע ולהרגיש בנוח בזמן שהם מתערבבים ומתחברים לרשת. אתה צריך מוזיקת רקע כדי ליצור אווירה נעימה למבקרי האירוע שלך, בין אם וירטואליים ובין אם לא, אז תחשוב על מוזיקת רקע בטרקלין. אפילו מוזיקת רקע עדינה, המשרה אווירה רגועה, מתאימה היטב לאירועי חברה.

מוזיקה אינסטרומנטלית מתאימה מאוד לאירועים עסקיים בהם יש הפסקות והפרעות כאשר אנשים עוברים מאירוע אחד למשנהו

בעת יצירת מוזיקה לאירועים וירטואליים, בדרנים מקליטים לעתים קרובות את ההפעלות שלהם מראש כדי לנגן אותם בשידור חי.

אותו הדבר לגבי האנשים שעושים את המוזיקה שכולנו משתמשים בה

כדי להפוך את האירועים שלנו למוצלחים. חובתך כמקדם הינה להבין את הדרישות המשפטיות החלות על רישוי המוזיקה בה אתה משתמש במדינה שלך על מנת להגן על החברה שלך מפני תביעות משפטיות אפשריות של אמנים, תוויות מוזיקה והחברה הציבורית לביצועים (PRO). ארגוני זכויות הביצוע (PRO) קראו לחקיקה להפוך אותה לעבירה פלילית לשימוש במוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים באירועים ללא אישור.

אם האירוע שלך דורש מוזיקה מוגבלת (למשל

כשהרמקול המרכזי על הבמה-עליך לוודא שהשירים נמצאים ברפרטואר ה- BMI (לארבעה מהמקצוענים יש מסד נתונים שניתן לחפש באתרי האינטרנט שלהם) וכי אתה צריך רישיון BMI. אם ספריית ספקים של מוזיקה חיה מוגבלת, הם צריכים לדעת מה הם יכולים ללמוד על האירוע שלך לפני שהם מתפשרים. מעבר לשאלת המנגינות והמקצבים הנכונים שקובעים את הטון לאירוע, יש הרבה מאוד של אי ודאות לגבי הלגיטימיות של הרקע המוזיקלי.