מה אני צריך בשביל לעשות קריוקי בבית?

ההגדרה הנוכחית שלי היא להזרים מוזיקת יוטיוב מהטלוויזיה למערכת השמע של הקולנוע הביתי שלי לסאונד באיכות גבוהה, ולהשתמש ברמקולי קריוקי לפלט מיקרופון. המיקסר הוא חלק בסיסי ממערכת הקריוקי עשה זאת בעצמך מכיוון שהוא קולט אודיו של יוטיוב ומיקרופון, משלב אותם ושולח את האותות שלהם לרמקולים. אם צריך להעביר את הסאונד של המיקרופון והטלוויזיה לבר הקול או לרמקולי הקולנוע הביתי שהתקנתם, תזדקקו למיקסר קריוקי. ניתן להשתמש בכל רמקול רגיל שניתן לחבר למכשיר כדי להגביר את הסאונד של רצועות קריוקי.

אם יש לך מערכת בידור ביתית עם רמקולים

אתה יכול להשתמש בהם או לקנות מערכת מיוחדת לסצנת הקריוקי הביתית שלך. השתמש כמעט בכל רמקול שבבעלותך, כולל סוגים אלחוטיים ניידים או זוגות סטריאו באיכות גבוהה – האחרון מומלץ לחוויית הקריוקי הטובה ביותר. למרות שחלק מהרמקולים מחוברים לנגני קריוקי או למכשירים המריצים שירותי מנוי קריוקי, הם משתמשים בכוחו של מקלט הסטריאו הביתי שלך כדי למנוע שינויים משמעותיים בפלט האודיו ולשפר את הסאונד על ידי התאמת בקרות ה-EQ.

בהתאם לצרכים שלך

אתה יכול לבחור מערכת קריוקי עם מיקסר המאפשר לך לכוונן ולהתאים אישית את כל מה שאתה צריך, כולל תור השירים ותוכן וידאו תומך. מכונת קריוקי שכבר כוללת את כל אפשרויות המיקסר המוגדרות מראש או המובנות הללו עשויה לעבוד היטב עבור חובבי הקריוקי היותר מזדמנים, אבל אולי לא תהיה האפשרות הטובה ביותר עבור אלה שמחפשים לעשות את זה נכון. אמנם אתה יכול להשתמש במוניטור, טלוויזיה או אפילו מקרן, אבל אתה יכול אפילו להשיג מכונות קריוקי שיש בהן כל מה שאתה צריך, ממיקרופון לרמקולים ועד למסך מובנה.

כל שעליכם לעשות

הוא להוריד את אפליקציית הקריוקי, למצוא את המילים במכשיר ולהתחיל לשיר. מכונות הקריוקי ברשימה שלנו מצוידות במעמד נוח, כך שתוכלו להשאיר את המכשיר לקרוא את הטקסט, בעוד הידיים שלכם חופשיות להחזיק את המיקרופון. כדי לבחור את מיקרופון הקריוקי הביתי המושלם, יש לך מיליוני אפשרויות לבחירה, מאלחוטי ועד קווי, החל מ-20 ועד מאות דולרים.

מבחינת המלצה

מיקרופונים ווקאליים קוויים קלאסיים של מותגים כמו SHURE או Sennheiser יכולים לספק איכות צליל מעולה בשימוש עם מערכות קריוקי מקצועיות. מכיוון שהם מחוברים למקור מתח, אינך צריך לדאוג לגבי טעינה. סביר להניח שתזדקק למתאם מיקרופון, אז אנא בדוק את כניסות הרמקולים הזמינות.

אם אתה מתכוון להשתמש במחשב הנייד ובטלוויזיה שלך

כדי לגרום ל-YouTube קריוקי לעבוד על המסך הגדול, תצטרך כבל HDMI. כדי לחבר את המחשב הנייד לטלוויזיה ולשחק קריוקי Youtube על המסך הגדול, אתה יכול להשתמש בכבל HDMI. אנשים בדרך כלל משתמשים בכבל נוסף כדי לחבר את הטלפונים או הטאבלטים שלהם לרכב שלהם, אולם לרבים מהם יש נגני CD ו-MP3, מה שאומר שאתה יכול להשמיע מוזיקה ישר ממנו.

מכשירים אלו, שתוכננו במיוחד לקריוקי, מציעים פלט AV כך שמידע על מוזיקה ווידאו (להצגת מילים) מועבר לציוד המתאים. יש להם את כל התכונות העדכניות ביותר כמו גם אפשרויות קלט ופלט מגוונות כדי להבטיח חווית קריוקי מלאה.

קריוקי פירושו המילולי "תזמורת ריקה"

שבה אתה יכול לשיר לצלילי שירים או מוזיקת רקע. המפתח לכל מערכת קריוקי הוא החומרה המשמשת להשמעת מוזיקה ולהצגת מילים בפני המבצע. אם יש לך CD או DVD שאתה רוצה להשתמש בו, אתה יכול להשיג את "מכונת הקריוקי" הקלאסית, אם כי השיטה הזו קצת מיושנת כרגע.

במקום זאת

פשוט השתמש בתוכנת מוזיקה שתוכננה במיוחד עבור קריוקי כדי להשתמש במחשב שלך. אתה יכול גם לשלם מנוי חודשי לשירותי תוכנת שירים, כגון RedKaoke, KaraFun או Karaoke Version. אתה יכול גם להיכנס לאינטרנט ולהשתמש בכל שירות מדריך מקוון שתוכנן במיוחד עבור קריוקי.

עם זאת, יש דרכים זולות יותר להגדיר קריוקי בבית, כמו שימוש ביוטיוב. זו אפשרות יקרה יותר, אבל אם אתם מתכננים להפוך את הקריוקי לנפוץ יותר בבית, זה יהיה שווה את זה.

אם אתה צריך להעביר גם את המיקרופון וגם את צליל הטלוויזיה לסאונד בר או לרמקולים של קולנוע ביתי

תזדקק למיקסר קריוקי זה. הפריט הבא ברשימת פריטי הקריוקי הוא תוכנית שמע. מיקרופון אחד או יותר, מיקסר וזוג כבלי XLR (אם אינך משתמש במיקרופונים אלחוטיים). מערכות להגברת סאונד, כגון רמקולים אקטיביים או מערכות בידור ביתיות.

מיקרופונים איכותיים של קריוקי זמינים ב-$30 או פחות

ואפילו מערכות צדדיות מדהימות ניתן לרכוש תמורת כמה מאות דולרים. אם אתה רוצה את חווית הקריוקי הטובה ביותר, אנו ממליצים על מכונת הקריוקי האלחוטית Tonors K20 כי היא תיראה ותשמע נהדר לא משנה באיזה שיר תבחר. רבים נפגעים בקלות מחיבור מיקרופון אליהם, אז אולי כדאי לרכוש סט רמקולים נוסף להרפתקת הקריוקי שלכם.

בחירת הרמקולים הנכונים עבור מערכת הקריוקי הביתית שלך יכולה להיות מבלבלת

הנה איך להרכיב מערכת קריוקי ביתית עם צליל מעולה שמתחרה בברי קריוקי. בין אם אתה רוצה ליצור קריוקי ביתי משלך למפגשים משפחתיים, מסיבות, או כשאתה רק רוצה לשיר את המנגינות האהובות עליך, יצרנו את המדריך הבא שיעזור לך למצוא את הדרך הטובה ביותר.

אתם עשויים לחשוב

כמו אנשים רבים, שאתם יכולים פשוט לחבר נגן קריוקי או מחשב נייד למערכת הסטריאו הביתית שלכם, להוסיף מיקרופון אחד או שניים וקצת מוזיקת קריוקי, ואתם מוכנים למסיבת קריוקי. אמנם אתה אולי לא צריך את מלוא כוח האש של בר קריוקי אמיתי בבית שלך, זה לא אומר שאתה לא צריך לנסות.

ישנן דרכים פשוטות יותר לתרגל קריוקי ללא מיקרופונים וטלוויזיות

כמו שימוש באפליקציות במכשירים ניידים או במחשבים. זה יהיה תלוי איך אתה רוצה שמערכת הקריוקי הביתית שלך תיראה. אתה צריך רק כמה דברים כדי לגרום לקריוקי YouTube לעבוד בבית שלך.

מכונת קריוקי KaraoKing בין אם אתה מקצוען קריוקי או סתם רוצה לשיר שיר או שניים במסיבה הבאה שלך

יהיה קשה למצוא משהו קל יותר לשימוש מאשר ערכת KaraoKing הזו. מכונת הקריוקי הכל באחד קיבלה עדכון מצחיק: שני מיקרופונים אלחוטיים, רמקול בלוטות', מחזיק לטלפון ולטאבלט וכדור דיסקו.

עם JBL PartyBox On-The-Go

אתה רק צריך לחבר את הטלפון הנייד, הטאבלט או המחשב שלך באמצעות Bluetooth כדי להפוך כל אחד מהמכשירים שלך לקריוקי. לדוגמה, אתה יכול לחבר את Rybozen בין טלוויזיה חכמה לסאונד-בר, או לחבר אותו בין מחשב או טאבלט לזוג רמקולים שולחניים, ולאחר מכן להזרים את שירי הקריוקי האהובים עליך ליוטיוב.