כתבות טכנולוגיה

טכנולוגיה היא אחת ממילות המפתח של עולמנו, אך היא גם מבלבלת לעתים קרובות. לאחרונה, המילה "טכנולוגיה" קיבלה משמעויות סותרות. כקטגוריה אנליטית, הטכנולוגיה נראית הכרחית להבנת ההיסטוריה האנושית.

טכנולוגיות חדשות כמו רובוטים תעשייתיים

בינה מלאכותית ולמידת מכונות מתקדמות במהירות מסחררת. מפתחי למידת מכונה ובינה מלאכותית מבוקשים. למרות שקשה לכמת את ההשפעה של רובוטים, בינה מלאכותית וחיישנים על אוכלוסיית העובדים, אנו נמצאים בשלבים מוקדמים של מהפכה טכנולוגית.

המומחים לוקחים את מה שקורה ומסתכלים על עתיד הטכנולוגיה. קבל תובנות ועצות ממומחי טכנולוגיה מובילים שיעזרו לך להתחיל את הקריירה הטכנולוגית שלך.

החוקרים קרל פריי ומייקל אוסבורן מאוניברסיטת אוקספורד טוענים כי הטכנולוגיה תשנה תחומי חיים רבים. הם מכירים בכך שמשרות רבות יאבדו כתוצאה משיפורים טכנולוגיים, אך אומרות כי ייווצרו מקומות עבודה חדשים.

המערכת הכלכלית המתפתחת שלנו אומרת שאיננו זקוקים עוד לכל העבודה שהייתה לנו פעם. טכנולוגיות חדשות הופכות אותם למיושנים וללא מובטלים. תפקידי תהליכי פיתוח תוכנה כפופים לבזבוז.

בדוח זה

אנו בוחנים את הדרוש כדי להפוך את הטרנספורמציה הדיגיטלית שלך לאסטרטגיה מוצלחת של כוח העבודה שלך ולהבטיח שהטכנולוגיה שלך מאובטחת. למידע נוסף על העיצוב והמטרות הטכניות של רשת 5G וכיצד היא תעצב את עתיד המכשירים שלנו. עמידה בקצב השינויים הטכנולוגיים בשנת 2019 הותירה לנו כמה נקודות נתונים רבות עוצמה.

קווין רולינגס

6 בנובמבר 2017 פתיחות היא לב הכלכלה הדיגיטלית: מהדפוס ועד האינטרנט יש כאן משהו מהפכני. הטכנולוגיה לא מספיקה; הגישה אליו חייבת להיות פתוחה על מנת להבטיח כי יתרונותיה יורגשו. כשאנחנו נפרדים משנת 2020, אנו חוזרים על כמה מהסיפורים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות.

הטכנולוגיה הפכה למילה נפוצה במחצית השנייה של המאה ה -20

בדומה לזמננו, טכנולוגיות חדשות אפשרו לאנשים להיות פרודוקטיביים יותר בפחות זמן בשנות ה -2000. הטכנולוגיה מילאה חלל סמנטי שנוצר על ידי צמצום משמעות האמנות והמדע, והיתה מניע לשינוי זה, שהשפיעה הן על מדע יישומי והן על אמנות תעשייתית רחבה יותר.

חידושים טכנולוגיים של המאה הקודמת מבוססים על שליטה באלקטרונים ובפוטונים. טכנולוגיה זו משתמשת בדיודות פולטות אור אורגני (OLED) שניתן להשתמש בהן באופן שבו המים מועברים לקעקועים.

הטכנולוגיה החיובית שואפת לעצב ולאמת התערבויות דיגיטליות שניתן להשתמש בהן למניעה וטיפול בהפרעות נפשיות

המטרות העתידיות של חוקרי טכנולוגיה חיובית הן להבין את ממדי הכלים הדיגיטליים המקדמים שינוי חיובי, שמחה, מאמץ, אתגרים, משמעות, כשירות, שאיפה ויחסים חיוביים. לסיכום, נושא מחקר זה מספק סקירה כללית של מצב המחקר בטכנולוגיה של רווחה נפשית ומספק הנחיות אפשריות לעיצוב יישומים ושירותים עתידיים של טכנולוגיה זו.

שיקול שלישי ואחרון שיופק בנושא מחקר זה

הוא שיש לתת לניסיון הטכנולוגי בעיצוב שינוי חיובי בולטות יותר. זה מציע הרחבה של ההגדרה האינסטרומנטליסט המועדף, המדגיש את המאפיינים המהותיים של הטכנולוגיות ואת יכולתן להתערב בקנה מידה גדול ובאופן אשר לדעתי מציע כיוון חדש ומגרה לחקר ההיסטוריונים הטכנולוגיים. אריק שצברג פרסום זה לא יסולא בפז בכל הנוגע ללמד את ההיסטוריה של הטכנולוגיה.

סדרה של 3 שנים בהתהוות כריסטין טאו, מייסדת Sound Board, לקח שלוש שנים להבין את הערך של אימון מנהלים בסדרת Sound Sound Series A.

הגיע הזמן לזנוח את הכלים של בינה עסקית עבור ארגונים שמוציאים עליהם סכומים לא ראויים (מיליוני דולרים)

בעיצומה של מהפכת טכנולוגיית המידע באוסטרליה, הדברים לא הולכים טוב, וצמיחת הפריון מאטה. אוסטרליה מפגרת במדינות אחרות בתחום המיומנויות והתשתיות הדיגיטליות ותכנון והשקעה חכמים יכולים להפוך את המצב.

להלן עשר מהדרכים האהובות עלינו לאנשים להשתמש בפלורייט

כדי להישאר כשירים באפריל. חברות מסעדות משתמשות בטכנולוגיה כדי להסיר חלקים אנושיים מחנויות מזון. אתה לא צריך לספק אבטחה לעובדים בבית שתואמים את המשרד שלך כשאתה נכנס.

ל- Pluralsight יש מגוון דרכים לשפר את המיומנות בכל עת

מסכות מסכות מאת Getty Images 15 במאי 2020 היעדרן של נשים בתחום אבטחת הסייבר מעמיד את העולם המקוון בסיכון גבוה יותר לנשים ייצוג נמוך בטכנולוגית אבטחת הסייבר. נשים טובות יותר מגברים בשמירה על בטיחות האינטרנט.

תוכנת הכופר מכוונת לעלייה של עד 150% השנה, חדשות רעות בשורה הראשונה של אבטחת הנתונים. תוכנות כופר ותוכנות זדוניות נטולות קבצים ראו גידול גדול השנה.

עבור עוד פרטים מורחבים בנושא של https://ofras.co.il וכתבות טכנולוגיה נא לבקר ב- ofras.co.il