כמה עולה פורץ דלתות?

הפתרון הטוב ביותר לדלת הזזה מזכוכית מאובטחת הוא מנעול מפתח עם תפסים עליונים ותחתונים. נתיכים לדלת מורכבים בדרך כלל מפאנל; מעין דלת רשת מול הדלת החיצונית שלך. התקנה פנימית מקשה על הגנבים: קודם כל הם צריכים לעבור דרך החלון כדי להגיע לסורגים. סורגי חלונות פשוטים, טכנולוגיים וזולים יחסית הם אסטרטגיית אבטחה ביתית יעילה מאוד.

אם תשובתך חיובית

אתה מועמד לאבטחה מבנית של גדרות פריצה. הדלת המשוריינת המחוזקת היא הבחירה הסטנדרטית שרוב בעלי הבית בוחרים כאשר מציידים את בתיהם בדלתות כניסה חסינות מפני פריצות. דלתות פלדה הן בחירה מצוינת למי שרוצה להיות בטוח אך גם חסכוני יותר.

הפטיו ודלתות הזזה מזכוכית הן דרך קלה לגנבים להיכנס לביתכם

בנוסף, הדלתות עצמן לרוב עלולות להיפגע בקלות בשל טכניקת הסגירה הגרועה שלהן. אלטרנטיבה זולה להוסיף קצת שרירים לדלת הזזה מזכוכית היא הבריח, הזמין באופן נרחב כמנעול דלת מרפסת.

החיסרון היחיד של דלתות אבטחה שנתלו מראש שיש לקחת בחשבון

הוא שהן יכולות להיות יקרות יותר בשל החלקים הנוספים שמגיעים עם הרכישה. דלתות מותקנות עם מסך אבטחה יעלו בין 150 ל-350 דולר, ודלת אבטחה מותקנת תהיה בממוצע בין 525 ל-1,200 דולר. דלתות ממוגן הן בדרך כלל הרבה יותר זולות, והן נעות בין 50 ל-600 דולר. דלתות משוריינות בהתאמה אישית יכולות להיות יקרות, כנראה לפחות כפול מזה של גרסאות סטנדרטיות, בהתאם לצרכים ויצרן הדלת.

בתחתית טווח העלויות, אתה יכול לצפות לשלם 250 $ כדי להתקין דלת אבטחה מפיברגלס. עבור העלות הכוללת של דלת האבטחה, ההתקנה והמנעולים, בעלי בתים מוציאים כ-600 דולר במחיר הנמוך ביותר, 1,400 דולר בממוצע ו-4,600 דולר לכל היותר.
עבור עוד פרטים מורחבים אודות כמה עולה פורץ דלתות? ומנעולן לייעוץ בתל אביב יש לבקר ב- manulan24-7.co.il

העלות הממוצעת של דלתות צרפתיות בעלות אבטחה גבוהה נעה בין 500$ ל-1,100$ בארהב

מערכת אבטחה לבית מגנה על דלתות וחלונות. העלות נעה בין 250 ל-700 דולר ארה"ב, בתוספת תשלום חודשי. העלות הממוצעת של דלת בטיחות מרוכבת שאין צורך להתקין היא 1,375 עד 2,000 דולר.

בארץ העלויות משתנות- לפרטים התייעצו עם מוטי המנעלון מתל אביב 

מצא מתקיני דלתות אבטחה

דבר עם אנשי מקצוע. מחירי דלתות ביטחון לפי סוג. בנוסף למסך, ניתן להציג רכיבי אבטחה כאלמנטים מוצקים, סורגים או שערים. להלן המחירים הממוצעים שאתה יכול לצפות לשלם עבור חלקי דלת משוריינות אלה ללא התקנה. עלות התקנת דלת אבטחה עבור עלות המכשיר, המנעולים וההתקנה, בעלי בתים משלמים 600 דולר מינימום, 1,400 דולר בממוצע ו-4,600 דולר מקסימום. מחירי דלתות בטחון "דלת סערה" אבטחת המקום משפיעה על הסכום שאתה משלם.

 

כדי להבטיח את רמת האבטחה הגבוהה ביותר, מסכי אבטחה של Boss מותקנים עם ברגים מיוחדים המוסתרים לחלוטין מהגנב העשוי להיות. אנשים רבים בוחרים להתקין מסך אבטחה מול דלת הביטחון לתוספת הגנה ולשיפור מראה דלת הכניסה. בניגוד לכילות רגילות, שצריך להסירן כשרוצים לנקות חלונות, הכילות שלנו מתקפלות ונפתחות בקלות, מה שמקל על ניקוי החלונות. על ידי הוספת רשתות בטיחות לחלונות ולדלתות האבטחה שלך, אתה יכול להיות בטוח שהרכוש שלך יהיה בטוח מכל חדירה.

למרבה המזל

בין אם בבית שלכם יש מערכת אזעקה, אבטחה לבית או שיטה אחרת נגד גניבה, החל מהיסודות – דלתות סגורות לחלוטין – יקטין את הסיכוי שלכם להיות פריצה. כל שעליך לעשות הוא להחליף מנעולי דלתות ברחבי הבית שלך במנעולים חכמים כדי לקצור את היתרונות של כניסה מאובטחת ללא מפתח. אתה יכול לעיין במאמר זה על מנעולי הדלת ללא מפתח הטובים ביותר כדי לעזור לך להבין מה הכי מתאים לך. כדי להימנע מלהיות חלק מהסטטיסטיקות הללו, שקול לנקוט כמה צעדים כדי להגן על הבית שלך, ובמיוחד על הדלתות שלך, מפני פגיעות.

מצלמת אבטחה יכולה להוות אבטחה נהדרת מפני פריצות

אבל רוב האנשים לא באמת צריכים אחת אם כבר יש להם מערכת אבטחה במקום. אולי תרצה לחסוך בעלויות, אבל אם אתה גר באזור עם אחוזי פשיעה גבוהים, התקנת בר בטיחות עשויה להיות בחירה חכמה. ייתכן שתגלה שחברת הביטוח שלך מציעה תעריפים מוזלים לבעלי בתים שמשקיעים בברים ובאמצעי אבטחה אחרים.

עלויות ההפעלה החודשיות והמערכת יכולות להיות מעט גבוהות

אבל הן באמת הדרך הטובה ביותר לשמור על בטיחות הבית שלך, הן במהלך השהות והן מחוצה לה. טיימרים אוטומטיים קלים להתקנה ויכולים לספק את אותם היתרונות כמו שיטות הגנה יקרות יותר לביתך.

רוב החוקים והתקנות המקומיים דורשים שלרשתות הבטיחות תהיה פונקציית שחרור מהיר הזמינה מבפנים הבית

כך שניתן יהיה לצאת מהם בקלות במקרה של שריפה או חירום אחר. אם אתם מחפשים פתרון פשוט, שקול דלת אחת תלויה מראש שתפשט את תהליך ההתקנה. בנוסף, ניתן לרכוש ערכות חיזוק למשקופים וסטריירים בחנויות רבות לשיפורי הבית או בחנויות גדולות לבית המוסיפות עוד יותר אבטחה. התקנה עצמית של דלתות מאובטחות ניסיון בעיבוד עץ יכול היה להקים מודל אבטחה בפני עצמו, אם כי היצרנים מתנגדים לכך.