טיסה במחלקת פרימיום

טיסה במחלקת פרימיום

טיסה במחלקת פרימיום

אנחנו בטוחים שאתם חולמים לטוס יום אחד במחלקה ראשונה, וזה חלום נהדר, אבל מה לגבי מחלקת פרימיום? זוהי מחלקה שנמצאת, גם מבחינת המיקום הפיזי במטוס וגם מבחינת העלות, בין המחלקה הראשונה למחלקת התיירים. כלומר, עדיין מדובר בשדרוג אדיר בתנאים, אבל במחיר הרבה יותר שפוי.

ובכל זאת, כרטיס פרימיום אינו זול, אז איך ניתן להקל על עצמכם במימון שלו? קודם כל, אתם יכולים לחפש ולעקוב אחר מבצעים בחברות התעופה. שנית, אם יש לכם כרטיס אשראי נקודות טיסה תוכלו להוזיל את העלות באמצעות נקודות.

צ'ק אין, כבודה ועלייה למטוס

במרבית חברות התעופה, נוסעי פרימיום זכאים להליך צ'ק אין מזורז, שיכול לחסוך לכם זמן וכאבי ראש, ולשלוח אתכם במהירות לדיוטי פרי. אם אתם רוצים להעביר את הזמן בלאונג' מפנק, כנראה שלא תוכלו לעשות את זה, אלא אם הגעתם לסטטוס מסוים במועדון תעופה רלבנטי, או שיש לכם הטבה בתור מחזיקי כרטיס אשראי נקודות טיסה.

מה שכן, בכל החברות המדיניות לגבי כבודה דומה, ונפלאה: יותר מזוודות בבטן המטוס, ביותר משקל, וגם יותר תיקי יד על המטוס עצמו. בחלק מהחברות אפילו יסמנו את הכבודה שלכם, כך שתקבלו קדימות באיסוף המזוודות, ותקבלו את שלכם מהר יותר.

נוסעי פרימיום זכאים גם לקדימות בעלייה למטוס, כך שיוכלו להתמקם בנוחות ובלי לחץ. קחו בחשבון שאם תעלו מוקדם, שאר הנוסעים יחלפו על פניכם, ואנחנו מדברים על הרבה נוסעים. מצד שני, כנראה שזה לא יטריד אתכם יותר מדי ברגע שתצנחו לתוך המושבים המפנקים, ותראו את התנאים המעולים מהם תהנו במהלך הטיסה.

מושבי פרימיום

זהו כנראה הפער הכי משמעותי בין מחלקת פרימיום למחלקת תיירים. מושבי פרימיום רחבים בהרבה, השורות יותר מצומצמות ומרווחות ויש יותר מקום לרגליים. אם זה לא מספיק, המושבים מתכווננים ויכולים להגיע כמעט למצב מאוזן לחלוטין, כך שתרגישו שאתם טסים במיטה. מעבר לזה, המחלקה קטנה מאוד, והאווירה במהלך הטיסה שקטה ואינטימית בהרבה מזו שאתם רגילים לחוות.

חווית הטיסה

במחלקת תיירים, המקסימום שתקבלו זה זוג אוזניים זולות, כרית קטנה ושמיכה לא ממש מחממת. בפרימיום, תקבלו את אותם חפצים אבל באיכות הרבה יותר גבוהה, וחלק מהחברות יפנקו אתכם עם הפתעות נוספות. כמו כן, המסכים גדולים יותר, אם כי מגוון הסרטים והסדרות מהם תוכלו לבחור, לא יהיה יותר גדול מאשר בתיירים.

ומה לגבי האוכל והשתייה? אנחנו בטוחים שחיכיתם לזה. ובכן, כמובן שהמזון איכותי יותר, והמבחר יותר גדול, גם מבחינת שתייה (כולל חריפה). גם איכות הכלים והסכו"ם בהתאם.

כל החוויה הזו תלווה בשירות מעולה, שתקבלו מצוות מסור. במקרים מסוימים מדובר בצוות ייעודי למחלקה, ואם לא, אליכם הדיילים והדיילות יגיעו קודם.

אז למה אתם מחכים? זה הזמן לבחור כרטיס אשראי נקודות טיסה ולהתחיל לצבור נקודות.