ביטוח ישיר – השירות והחברה

ביטוח ישיר לרכב

ביטוח ישיר לרכב

חברות ביטוח ישיר הן סוג של חברת ביטוח שמוכרת ביטוח ישירות ללקוח. המשמעות היא שאין להם סוכנים, מתווכים או מתווכים אחרים. אין להם גם פרמיות, שכן הם משולמים על ידי הלקוחות עצמם. חברות ביטוח ישיר צומחות בפופולריות עם השנים ואין זה מפתיע מדוע אנשים ירצו להשתמש בהן. הם מציעים תעריפים תחרותיים, אתה יכול לקבל הצעת מחיר באינטרנט ואין צורך בבדיקה רפואית.

חלק זה יעסוק כיצד עליך להשתמש בחברות ביטוח ישיר בגלל התעריפים התחרותיים שלהן והקלות לקבל הצעות מחיר באינטרנט מבלי שתצטרך לעבור דרך סוכן או מתווך.

מהו שירות ביטוח ישיר?

ביטוח ישיר הוא סוג של ביטוח הנמכר ומטופל על ידי מבטח ישירות למבוטח.

חברות ביטוח ישיר מציעות סוגים שונים של כיסויים לסוגי סיכונים שונים. הם מציעים פוליסות לרכב, בית, חיים וסוגים אחרים. הם גם מציעים הצעות מחיר מקוונות עבור פוליסות אלו, כך שתוכל לקבל הערכה מה תעלה לך הפוליסה שלך לפני שאתה קונה אותה.

איך עובד ביטוח רכב?

התהליך של ביטוח רכב ישיר הוא די פשוט. אתה קונה פוליסה ממבטח ומשלם את הפרמיה החודשית או השנתית שלך. במקרה של תאונה, המבטח משלם עבור תיקונים לרכב וכל נזק אחר שנגרם כתוצאה מהתאונה.

ביטוח ישיר נקרא גם ביטוח 'ללא אשם' מכיוון שלא משנה מי אשם בתאונה – המבטח עדיין יספק כיסוי. המשמעות היא שאין מחלוקות לגבי מי נהג או אשמתו של מי הייתה כאשר אתה הולך להגיש תביעה.

סוגים שונים של ביטוח רכב

ביטוח רכב הוא סוג של ביטוח המגן על בעל הרכב מפני הפסד כספי במקרה של תאונה. ישנם סוגים שונים של ביטוח רכב, ולכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו.

ביטוח רכב בכיסוי מלא: סוג זה של כיסוי מכסה בדרך כלל את עלות התיקון או החלפת הרכב שלך אם הוא ניזוק או נגנב. זה גם מכסה הוצאות אחרות כמו חשבונות רפואיים, אובדן שכר והוצאות הלוויה אם נפצעת בתאונה. החיסרון הוא שזה יכול להיות יקר מכיוון שהוא כולל כיסוי אחריות וכן התנגשות וכיסויים מקיפים.

אחריות בלבד: סוג זה של כיסוי מכסה רק את האחריות המשפטית שלך כלפי אחרים בגין נזקי גוף או רכוש שאתה גורם בעת תאונה עם הרכב שלהם. היתרון הוא שזה עולה פחות ממכונית בכיסוי מלא

מהו ביטוח וכיצד הוא פועל בפועל?

ביטוח הוא סוג של ניהול סיכונים, שבו חברה מסכימה לספק הגנה פיננסית מפני הסיכון שמשהו יקרה.

בקצרה, מדובר בקניית הגנה על הנכסים שלך ואנשים שחשובים לך.

חברות הביטוח מציעות פוליסות ביטוח מסוגים שונים. הם עשויים להציע ביטוח חיים, ביטוח רכב או ביטוח דירה.

מהו ביטוח ישיר?

ביטוח ישיר הוא דרך חלופית לרכישת פוליסת ביטוח. אתה מדבר ישירות עם החברה בה אתה רוצה לבטח את עצמך ודואג לכל הניירת. הדרך המסורתית כוללת רכישת פוליסה משלך באמצעות מתווך, אשר מחבר אותך לחברות ביטוח שונות.

אנשים רבים אינם מכירים את המונח 'ביטוח ישיר'. ביטוח ישיר הוא שיטה חדשה יחסית המחברת בין הלקוח לבין חברת הביטוח. קיים קשר ישיר בשני שלבי המכירה והגשת התביעה. זה חוסך זמן וכסף לשני הצדדים שכן אין צורך בסוכן.

ביטוח ישיר הוא שיטה חדשה וחדשנית יחסית להפעלת חברות ביטוח. הלקוח יכול לרכוש את הפוליסה ישירות מהחברה, ויש לו גם שליטה רבה יותר על תהליך הגשת התביעות. זהו רעיון חדשני יחסית, שכן רוב חברות הביטוח עדיין פועלות בשיטות מסורתיות.

בתחילת קיומו של ביטוח ישיר, הלקוחות היו עוסקים בעיקר בשיחת טלפון. מאז היא התקדמה לכלול אימייל וכעת, כאשר יותר אנשים משתמשים באינטרנט כאמצעי התקשורת העיקרי שלהם, הם יכולים לרכוש ביטוח ישיר ולקבל שירות לקוחות מקוון.

הופעת האינטרנט הולידה שיטות חדשות לעשיית עסקים. דוגמה אחת כזו היא השימוש ברכישה מקוונת לביטוח ישיר. מנהג זה הפך יותר ויותר פופולרי ככל שחברות רבות יותר מציעות כיסוי מסוג זה.

חברת ביטוח ישיר בע”מ

ביטוח ישיר החל במטרה לספק ללקוחות המעוניינים לרכוש רכב משלהם או ביטוח אחר ללא סוכן. אנו מספקים ללקוחותינו את הפתרונות העדכניים והמשתלמים ביותר כך שהם תמיד צעד אחד לפני כולם.

בשנת 2007 הפכה ביטוח ישיר לחברה הראשונה בישראל המציעה אפשרות לרכישת ביטוח דרך האינטרנט. בשנת 2010 כבר היה לה מספר מסלולים דיגיטלים ידידותיים ומעולים שקיבלו אהדה רבה בקרב הציבור.

מעוניינים ליצור קשר עם ביטוח ישיר שירות לקוחות? היכנסו לאתר שירות בקליק ומצאו את כל דרכי יצירת הקשר עם שירות הלקוחות של חברת ביטוח ישיר. דרך הגעה, טלפונים, כתובות אימיילים, רשתות חברתיות, שעות פעילות ועוד. והכל במקום אחד – ובחינם!

היכנסו לאתר שירות בקליק והתחילו לחסוך בזמן בחיים שלכם על מציאת שירותים של כל החברות בישראל במקום אחד!